O nás

Zaoberáme sa prácou vo výškach s použitím horolezeckej techniky, rebríkov, lešení a mechanickych plošín. Výškové práce pomocou horolezeckej techniky využívame tam, kde nie je možné pracovať z pevných a bezpečných pracovných podláh, prípadne sú pracovníci ohrození pádom z výšky do hĺbky, prepadnutím alebo zosunutím a musia sa zaistiť proti pádu.Táto technika je ekonomicky a časovo výhodnejšia ako prenájom a stavba lešenia, alebo zapožičanie mobilných hydraulickej plošiny. Horolezeckú techniku je možné použiť aj v ťažko dostupných miestach, kde z technických príčin nie je možné využiť lešenie alebo pojazdné plošiny.

Náš tím skúsených, flexibilných a odborne vyškolených horolezcov vykonáva výškove práce v  Trnave a okolí už od roku 2004, ale nie je pre nás problémom prísť do Bratislavy, respektíve kamkoľvek na Slovensko a v zahraničí počas celého roka.

Každý náš výškový špecialista má dlhoročnú prax v oblasti horolezectva a prácach vo výškach. Každoročne absolvuje kurz výškových špecialistov v zmysle Vyhlášky 374/90 Zb. a Zákona 124/2006 pre práce vo výškach.

 

Ponúkame komplexné služby v oblasti:

Vyskove prace pomocou horolezeckej technikyKladieme zvýšenú pozornosť na bezpečnosť a kvalitu vykonaných prác. Spokojnosť zákazníka je našim prvoradým cieľom.

Výškové práce pomocou horolezeckej techniky vykonávame v Trnave a Bratislave, respektíve na celom území Slovenska a v zahraničí počas celého roka.

 

Fotogaléria…

Referencie…